Krubin: II Bal Strażaka

Strażacy przybyli licznie nie na służbę, a na wspólną karnawałową zabawę – oficjalny II Bal Strażaka Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Wieliszew. Wydarzenie patronatem objął Wójt Gminy Wieliszew i jednocześnie Prezes Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Gminy Wieliszew- druh Paweł Kownacki.

W uroczystym balu udział wzięli druhny i druhowie z jednostek OSP Janówek, OSP Krubin, OSP Kałuszyn, OSP Skrzeszew i OSP Wieliszew, a także osoby towarzyszące i zaproszeni goście.

Organizacja imprezy ponownie wyszła z inicjatywy uczestników, którzy z własnych składek pokryli koszty. Zabawę rozpoczęto punktualnie o godzinie 20:00 uroczystym toastem i przywitaniem gości. Nie zabrakło licznych atrakcji oraz wspaniałej zabawy tanecznej, o którą zadbał zespół muzyczny i wodzirej.

W ramach podtrzymania strażackiego charakteru imprezy o północy zostały zorganizowane nieoficjalne „elitarne zawody strażackie”, w których wytypowani przez Prezesów poszczególnych jednostek przedstawiciele mogli porównać swoje kompetencje w trzech konkurencjach. Wszystko to sprawiło, że zabawa była przednia, a tańcom, śmiechom i śpiewom nie było końca.

Wierzymy, że zapoczątkowana w ubiegłym roku tradycja organizowania balu strażackiego będzie nie tylko kontynuowana, a także rozwijana przez kolejne lata.

Podziel się z innymi

Podziel się z innymi: