W czwartek wieczorem policjanci z Legionowa zatrzymali skrajnie nieodpowiedzialnego mężczyznę, który jechał hulajnogą elektryczną pod wpływem alkoholu. 28-latek poruszał się „wężykiem” wzdłuż ulicy Targowej, stwarzając ogromne zagrożenie dla siebie oraz innych uczestników ruchu. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Za to skrajnie niebezpieczne zachowanie mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych.
[…]
Czytaj dalej… from Kierował hulajnogą, mając ponad 3 promile alkoholu



















