Zaginiona Małgorzata Matyjasiak

Policjanci z Wieliszewa poszukują Małgorzaty Matyjasiak lat 16, która w dniu 2 listopada 2023 roku około godziny 7.00 wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną, a miejsce jej pobytu nie jest znane. Prosimy o kontakt każda osobę, która widziała zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu.

Komisariat Policji w Wieliszewie prowadzi czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu, zaginionej Małgorzaty Matyjasiak.
Rysopis:
– wzrost około 165 cm,
– sylwetka szczupła,
– włosy proste do ramion,
– oczy niebieskie.

W dniu zaginięcia ubrana była w bluzkę z koloru jasnego z logo Myszki Miki, czarne spodnie, beżowe buty za kostkę. Posiada ze sobą duże słuchawki nauszne koloru różowego.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Małgorzaty Matyjasiak proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Wieliszewie , tel. 47 72 48 770, lub najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112. Informacje można również przekazywać na adres [email protected]

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.