Kolejny poszukiwany trafił za kratki

Policjanci zespołu patrolowo – interwencyjnego z Wieliszewa zatrzymali kolejną osobę poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości. 31-latek, poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia, najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym. Dzięki zaangażowaniu i czujności funkcjonariuszy osoba ta nie uniknie już zasądzonej kary.

Policjanci praktycznie codziennie zajmują się ustalaniem miejsc pobytu osób ściganych przez wymiar sprawiedliwości. Tym razem to policjanci z serockiej patrolówki namierzyli i zatrzymali kolejną osobę uchylającą się przed zasądzoną karą.

31-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, jednak dzięki determinacji mundurowych został namierzony i zatrzymany w minioną niedzielę. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wygadanego przez Sąd Rejonowy w Legionowie.

Mężczyzna trafi do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasadzoną karę w wymiarze 150 dni pozbawienia wolności. Policjanci przypominają, że za pomoc w ukrywaniu sprawcy przestępstwa grozi odpowiedzialność karna wynikająca z art. 239§1 kodeksu karnego.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.