Wpadł bo przechodził przez tory w miejscu zabronionym

Policjanci legionowskiej patrolówki zauważyli dwóch mężczyzn, którzy przechodzili przez torowisko w miejscu niedozwolonym spożywając alkohol. Podczas sprawdzenia okazało się, że jeden z nich jest poszukiwany. Mieszkaniec Legionowa został zatrzymany.

Policjanci z legionowskiej patrolówki zauważyli dwóch mężczyzn, którzy przechodzili przez torowisko w miejscu niedozwolonym. Dodatkowo jeden z nich spożywał alkohol. Funkcjonariusze niezwłocznie podjęli interwencję wobec dwóch mieszkańców miasta. W trakcie sprawdzenia w policyjnych systemach okazało się, że jeden z mężczyzn jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy za szalbierstwo. 36- latek został zatrzymany i przewieziony do legionowskiej komendy. Wcześniej policjanci ukarali obu mężczyzn mandatami karnymi: za przechodzenie w miejscu niedozwolonym przez torowisko oraz spożywanie alkoholu w miejscu publicznym.

mł. asp. Agata Halicka

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.