W sobotę (6.06) w katedrze warszawsko – praskiej odbyły się święcenia kapłańskie 8 diakonów. 3 nowych kapłanów pochodzi z powiatu legionowskiego. W niedzielę w kościołach w Janówku, Rajszewie oraz w parafii św. Jana Kantego w Legionowie odprawione zostaną msze świętę prymicyjne, które celebrować będą nowi kapłani.
[…]
Czytaj dalej… from Trzech nowych kapłanów z powiatu legionowskiego



















