Rowerzysta z narkotykami w rękach policjantów

Rowerzystę posiadającego przy sobie narkotyki zatrzymali patrolowcy z Legionowa. 35-letni mieszkaniec gminy Wieliszew ukrył w portfelu papierowe zawiniątko, w którym znajdował się mefedron. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępianie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Legionowie.

Jadący na rowerze 35-latek wzbudził podejrzenia mundurowych swoim nerwowym zachowaniem. Policjanci obserwowali go przez jakiś czas zanim zdecydowali się podjąć kontrolę. Jak się okazało ich podejrzenia były słuszne.

W trakcie przeszukania mieszkańca Gminy Wieliszew funkcjonariusze znaleźli w jego portfelu papierowe zawiniątko , w którym znajdował się narkotyk. Analiza substancji wykazała, że był to mefedron.

W związku z popełnieniem przestępstwa posiadania środków odurzających mężczyzna został zatrzymany. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępianie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Legionowie.

mł. asp. Agata Halicka

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.