Wólka Radzymińska: 2 osoby ranne w wypadku

W niedzielę (25.01) chwilę po godzinie 21 na ulicy Pogonowskiego w Wólce Radzymińskiej gm. Nieporęt, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wypadku ranne zostały dwie osoby w tym dziecko. Poszkodowani zostali odwiezieni do szpitala.

Na prostym odcinku drogi, kierująca skodą octavią 45 letnia kobieta zjechała na przeciwległy pas ruchu i prawym bokiem uderzył w przód toyoty avensis, którą prowadziła 41 letnia kobieta. W toyocie jechała jeszcze dwójka dzieci. Na miejsce przyjechały zastępy straży pożarnej z Legionowa, Nieporętu oraz Marek. Zastęp OSP Marki został zawrócony do koszar, ponieważ do zdarzenia doszło na terenie powiatu legionowskiego a nie jak podejrzewano powiatu wołomińskiego.

Lekarz z przybyłej na miejsce karetki zadecydował o przewiezieniu rannej 41 letniej kobiety oraz 12 letniej dziewczynki do szpitala. Policjanci rozpoczęli ustalanie okoliczności zdarzenia. Strażacy po przybyciu na miejsce zabezpieczyli teren akcji oraz odłączyli akumulatory w pojazdach i usunęli płyny eksploatacyjne które wyciekły na jezdnię. Po zakończonych czynnościach przez technika kryminalistyki, druhowie z OSP Nieporęt, wyciągnęli z rowu skodę. Jak dowiedział się nasz portal – kierujący byli trzeźwi. Kobieta prowadząca skodę prawdopodobnie wpadła w poślizg i dlatego zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia.

Czytelnicy Nowodworski24 przesłali na naszego maila film z przejazdu alarmowego zastępów do wypadku

Udział w akcji:
471-21 – JRG Legionowo
471-25 – JRG Legionowo
479-21 – OSP Nieporęt
687-36 – OSP Marki
01-171 – Zespół „S” Ratownictwa Medycznego Legionowo
01-177 – Zespół „P” Ratownictwa Medycznego Zegrze
ZZ805 – WRD KPP Legionowo
Technik Kryminalistyczny KPP Legionowo

P.J.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.