Boża Wola: Pożar w domu jednorodzinnym

W niedzielę (25.01) o godzinie 18 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Nowym Dworze Mazowieckim, wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu w miejscowości Boża Wola gm. Jabłonna. Na miejsce wysłano 2 zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Nowym Dworze Mazowieckim oraz powiadomiono PSK Legionowo.

Zastępy z Nowego Dworu Mazowieckiego na miejscu zastały silne zadymienie w jednym z domów mieszkalnych. Do środka wprowadzono rotę ratowników z linią gaśniczą. Po chwili na miejsce przyjechały zastępy z JRG Legionowo oraz OSP Jabłonna. Do zabezpieczenia miejsca akcji przybyli policjanci z komisariatu w Jabłonnie. Po przybyciu zastępów z powiatu legionowskiego do środka domu wprowadzono kolejną linie gaśniczą.

Na szczęście w środku nie było osób poszkodowanych a działania zastępów polegały na ugaszeniu płonących elementów wyposażenia, oraz wyrzuceniu na zewnątrz spalonych przedmiotów i ich dokładnemu przelaniu. Po przekazaniu miejsca akcji dowódcy zmiany z Legionowa, zastępy z Nowego Dworu Mazowieckiego powróciły do koszar.

Udział w akcji:
531-21 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531-22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
471-21 – JRG Legionowo
471-25 – JRG Legionowo
479-44 – OSP Jabłonna
ZZ804 – KP Jabłonna

P.J.
Foto: Jabłonna dla Mieszkańców

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.