Wieczorna kontrola okolic Centrum Komunikacyjnego zakończona zatrzymaniem poszukiwanego

Był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. 39– letni mieszkaniec powiatu został zatrzymany przez policjantów z zespołu patrolowo-interwencyjnego legionowskiej komendy w okolicach dworca PKP. W zakładzie karnym spędzi 10 miesięcy i 10 dni.

Policjanci z zespołu patrolowo – interwencyjnego legionowskiej komendy w trakcie kontroli okolic dworca wylegitymowali 39-letniego mężczyznę. Po sprawdzeniu mieszkańca powiatu w policyjnych systemach okazało się, iż jest poszukiwany na podstawie dwóch nakazów doprowadzenie do placówki penitencjarnej. Sąd Rejonowy w Legionowie wymierzył mu karę 10 miesięcy pozbawianie wolności, natomiast sąd warszawski 10 dni. Oba wyroki dotyczą kradzieży.

39-latek został przewieziony do komendy, gdzie policjanci wykonali z poszukiwanym niezbędne czynności. Teraz mężczyzna najbliższe kilka miesięcy spędzi za kratkami zakładu karnego w Warszawie.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.