Poszukiwany „wpadł” podczas interwencji

Policjanci zatrzymali poszukiwanego 31-latka. Mężczyzna wpadł podczas awantury w jednym z domów na terenie gminy Jabłonna. Był on poszukiwany przez prokuraturę i sąd w Legionowie. Teraz mężczyzna najbliższe miesiące spędzi w palcówce penitencjarnej.

Wczoraj po 15 dyżurny jabłonowskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym z domów na terenie gminy ma miejsce awantura między braćmi. Na miejsce natychmiast udali się mundurowi. Pod wskazanym adresem stróże prawa zastali zgłaszającego. Mężczyzna oświadczył, że brat nie chce opuścić domu i wszczyna z nim awanturę. Policjanci przystąpili do legitymowania awanturnika. Mężczyzną tym okazał się być 31-latek poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Legionowie, który wydał nakaz doprowadzenia go do zakładu karnego celem odbycia 218 dni kary pozbawiania wolności za jazdę pod wpływem alkoholu oraz zniszczenie mienia. Dodatkowo miejscowa prokuratura wydał zarządzenie o ustalenie miejsca pobytu mężczyzny do celów prawnych.

Poszukiwany został zatrzymany, a następnie przewieziony do komendy, gdzie trafił do policyjnej celi. Dziś 31-latek zostanie odkonwojowany do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe miesiące i odbędzie zasądzoną karę.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.