Ukrywał się kilka miesięcy

Kryminalni ze Legionowa wytropili 45-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi. nakazami doprowadzenia oraz listem gończym. Zaskoczony widokiem stróżów prawa mężczyzna został zatrzymany kiedy wracał do swojej kryjówki. 45-latek od kilkunastu miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Kryminalni ze legionowskiej Policji po raz kolejny udowodnili, że żaden przestępca nie może czuć się bezpiecznie w swojej kryjówce. „Poszukiwacze” namierzyli mężczyznę, który kilkunastu miesięcy był poszukiwany. Sąd Rejonowy w Legionowie wydał za nim dwa list gończy w celu odbycia blisko 2-letniej kary pozbawienia wolności.

Miejscowi kryminalni skrupulatnie analizowali każdy szczegół, mogący naprowadzić ich na trop poszukiwanego, dzięki czemu mężczyzna został namierzony. Kiedy poszukiwacze zauważyli samochód, którym według ich wiedzy miał się poruszać 45-latek natychmiast wkroczyli do akcji i zatrzymali pojazd do kontroli. Na miejscu pasażera siedział mężczyzna, którego wygląd odpowiadał rysopisowi poszukiwanego. Mieszkaniec powiatu legionowskiego został zatrzymany i doprowadzony do komendy, skąd po wykonaniu niezbędnych czynności, trafił do policyjnego aresztu.

Następnego dnia zatrzymany został przewieziony do aresztu śledczego, gdzie spędzi blisko 2 lata za wcześniej popełnione przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji oraz przeciwko rodzinie i opiece.

podkom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.