Narkotyki ukrył w skarpecie

Legionowscy wywiadowcy zatrzymali mężczyznę za posiadanie środków odurzających. 20-latek narkotyki ukrywał w odzieży, a wpadł podczas legitymowania. Za posiadanie substancji zabronionych grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Na jednej z ulic legionowscy wywiadowcy wylegitymowali mężczyznę. Jego nerwowe zachowanie na widok policyjnej odznaki wzbudziło podejrzenia policjantów. Postanowili skontrolować odzież wierzchnią 20-latka i w kieszeni bluzy oraz skarpecie ujawnili srebrne zawiniątka z białym proszkiem. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Narkotester potwierdził, że zabezpieczona substancji to metamfetamina. Mieszkaniec powiatu noc spędził w policyjnym areszcie.

Następnego dnia śledczy przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających. Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa i teraz stanie przed obliczem sądu. Zgodnie z ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii czyn ten zagrożony jest kara do 3 lat pozbawienia wolności.

podkom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.