Uciekł z miejsca kolizji. Po chwili był już w rękach policji

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego legionowskiej komendy zatrzymali 48-letniego mieszkańca miasta podejrzewanego o spowodowanie kolizji drogowej w stanie nietrzeźwości, a następnie ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w sobotę na rondzie w Zegrzu. Około godziny 18.30 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kolizji drogowej. We wskazane miejsce udali się policjanci z legionowskiej drogówki. Funkcjonariusze zastali tam zgłaszającego, w rozmowie z mężczyzną ustalili przebieg zdarzenia. Z ustaleń wynikało, że na kierującego hyundaiem najechał pojazd marki ople. Kierowca tego auta chwilę po zdarzeniu oddalił się z miejsca swoim rozbitym autem. Długo jednak nie cieszył się wolnością.

W wyniku policyjnych działań kierujący oplem szybko został ustalony, a następnie zatrzymany na terenie Legionowa. Sprawcą zdarzenia okazał się 48-letni mieszkaniec powiatu. Funkcjonariusze sprawdzili jego stan trzeźwości, miał 2,3 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzuty i za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.