37-latka z narkotykami namierzyli kryminalni

Kryminalni zatrzymali kolejną osobę, która odpowie za posiadanie środków odurzających. Do zatrzymania doszło na terenie Legionowa podczas kontroli drogowej. Teraz mieszkańcem powiatu legionowskiego zajmie się sąd.

Policjanci wydziału kryminalnego legionowskiej komendy podczas patrolowania miasta zwrócili uwagę na jedno z aut osobowych. Podjęli decyzje o zatrzymaniu kierowcy do kontroli drogowej.
Policjant podczas rozmowy z kierowcą i sprawdzania dokumentów auta, poczuł wydobywający się z auta zapach marihuany. Kryminalni, mając podejrzenie, że w aucie mogą znajdować się narkotyki, przeszukali pojazd i w drzwiach bocznych ujawnili dwie foliowe torebki z białym proszkiem i suszem roślinnym.

37-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Wstępnie badanie narkotesterem potwierdziło, że zabezpieczone przez policjantów środki to marihuana i amfetamina. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Czynności w tej sprawie prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legionowie.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.