Szkoła Współpracy

Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie ul. Jagiellońska 69 bierze udział w projekcie „Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”, który łączy aktywność uczniów, nauczycieli, rodziców i pozostałych pracowników oraz osób zaangażowanych w edukację dzieci i młodzieży.

W ramach projektu, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, uczniowie, rodzice i nauczyciele Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowe  biorą udział w szkoleniach mających na celu usprawnienie współpracy pomiędzy pedagogami, uczniami, rodzicami i innymi osobami zaangażowanymi w edukację. Oprócz zajęć teoretycznych organizatorzy zapewniają warsztaty, podczas których uczestnicy w praktyce mogą poznać metody integrujące wokół wspólnego celu.

Kolejny, podsumowujący pracę w ramach projektu, warsztat odbędzie się 9 czerwca w Warszawie. Wezmą w nim udział przedstawiciele całej szkolnej społeczności: dyrektor, nauczyciele, uczniowie i rodzice.

Jako podsumowanie projektu w PZSiPS w Legionowie 1  czerwca zostanie zorganizowany Dzień Dziecka, w trakcie którego cztery 10-osobowe zespoły złożone z nauczycieli, uczniów, rodziców oraz pracowników administracji i obsługi zaprezentują 5-minutowe przedstawienia sceniczne. W dwóch z nich wystąpi dyrektor  Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych Ewa Lewicka. W dniu tym odbędą się również quizy i zawody sportowe, w których wszyscy zmierzą się ze swoją wiedzą i umiejętnościami.
Organizatorem całej imprezy będzie Samorząd Uczniowski wraz z Radą Rodziców.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.