Suchocin: Autem uderzył w autobus

W czwartek (07.05) o godzinie 22:26 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Radomiu, wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Suchocin gm. Jabłonna. Kierujący samochodem osobowym, uderzył w tył autobusu przewożacego pasażerów na trasie Warszawa – Modlin Twierdza.

Do działań ratowniczych skierowano zastępy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki (rejon współdziałania), JRG Legionowo i OSP Jabłonna oraz karetki pogotowia ratunkowego i policję. Strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenia, zastali zakleszczonego kierującego samochodem daewoo matiz. Kierowca w stanie ciężkim z masywnymi urazami głowy, został przekazany załodze pogotowia ratunkowego i odwieziony  do szpitala. Po pasażerów autobusu przyjechał pojazd zastępczy, aby mogli dalej kontynuować podróż. Pierwsi na miejscu byli strażacy z Nowego Dworu Mazowieckiego którzy przybyli w rejon współdziałania. Po przybyciu zastępów z Legionowa, nowodworscy strażacy powrócili do swoich koszar.

Na miejscu wypadku pracowała grupa śledczo – dochodzeniowa Komendy Powiatowej Policji w Legionowie. Okoliczności wypadku ustali specjalne dochodzenie.

Niestety po dwóch godzinach do naszej redakcji dotarła informacja o śierci mężczyzny.

Udział w akcji:
531-21 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531-22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
471-21 – JRG Legionowo
471-25 – JRG Legionowo
471-90 – JRG Legionowo
479-44 – OSP Jabłonna
02-81 – Zespół Ratownictwa Medycznego Nowy Dwór Mazowiecki
01-176 – Zespół Ratownictwa Medycznego Jabłonna
01-171 – Zespół Ratownictwa Medycznego Legionowo
WRD KPP Legionowo
WŚD KPP Legionowo

 

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.