Skubianka: Kto prowadził mercedesa?

We wtorek (03.03) o godzinie 7:00 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Legionowie, wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego w miejscowości Skubianka gm. Serock. Na miejsce wysłano dwa zastępy ratowniczo – gaśnicze. Strażacy po przybyciu na miejsce zgłoszenia, zastali leżący na dachu samochód marki mercedes.

W środku oraz w pobliżu leżącego pojazdu nie było żadnych osób. Podejrzewając że kierujący mógł w szoku ranny oddalić się z miejsca zdarzenia, strażacy przeszukaliokoliczny teren. Ponieważ poszukiwania nie przyniosły skutku, postanowiono postawić samochód na koła i zabezpieczyć przed wyciekiem płynów eksploatacyjnych. Dla bezpieczeństwa odłączono również akumulator.

Na miejsce przyjechała policja oraz pogotowie energetyczne ponieważ samochód uderzył w latarnię, którą również uszkodził.

Jak się okazało policjanci już dzień wcześniej dostali informację o tym pojeździe i cały czas poszukują kierującego.
Informacja do dyżurnego wpłynęła o godzinie 21:20. Funkcjonariusze ustalają okoliczności zdarzenia oraz kierującego pojazdem. – informuje asp. Emilia Kuligowska.

Udział w akcji:
471-21 – JRG Legionowo
WSP Zegrze
WRD KPP Nowy Dwór Mazowiecki
Pogotowie Energetyczne

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.