Krubin: Areszt za próbę włamania

Wracamy do sprawy interwencji policjantów w Krubinie gm. Wieliszew o której pisaliśmy w czwartek (26.02). Sąd Rejonowy w Legionowie aresztował na okres 3 miesięcy Sebastiana P. Mężczyzna próbował włamać się do samochodu zaparkowanego na jednej z posesji w Krubinie.

Policjanci z Wieliszewa podczas przeprowadzania interwencji zatrzymali rodzeństwo 23-letnich Sebastiana P. oraz Izabelę P. Śledczy po zgromadzeniu materiału dowodowego ustalili, że mężczyzna prawdopodobnie próbował włamać się do samochodu zaparkowanego na posesji. Ponadto 23-latek podejrzany jest o czynną napaść na policjanta. Czynów tych mężczyzna dopuścił się w warunkach recydywy mając na swoim koncie w przeszłości rozbój z użyciem noża.

zabela P. podczas interwencji znieważyła policjantów oraz używała wobec nich przemocy, aby zaniechali czynności służbowych. Dodatkowo zabrała policyjną radiostację, która po niedługim czasie została odnaleziona.

Sąd Rejonowy w Legionowie przychylił się do wniosku policjantów i prokuratora decydując o aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące. Izabela P. przyznała się do winy i dobrowolnie poddała karze. To nie koniec sprawy policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań i zarzutów.

P.J./ KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.