Skrzeszew: Śmiertelny wypadek na DW632

W piątek (8.01) o godzinie 16 w Skrzeszewie gm. Wieliszew, nieopodal baru leśnego na DW632, doszło do zderzenia osobowego opla z dwiema ciężarówkami. Na miejsce natychmiast wysłano służby ratunkowe i policję. Ruch na drodze jest zablokowany.

– Kierujący oplem astrą jadąc od strony zapory w Dębe, wpadł w poślizg i  zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzając czołowo w jadąca z naprzeciwka ciężarówkę. W skutek zderzenia, opel wrócił na swój pas i zderzył się z drugim samochodem ciężarowym – informuje naszą redakcję nadkom. Artur Bartczak z KPP Legionowo.

Strażacy po przybyciu na miejsce, wycięli z opla 3 osoby. Kierującemu nic się nie stało. 22-letni mężczyzna przebadany został na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Badanie dało wynik negatywny. Pasażerka pojazdu (siostra kierowcy) została odwieziona do szpitala z urazem nóg i klatki piersiowej.

Jedna ofiara śmiertelna

Matka młodych ludzi, została wyciągnięta nieprzytomna. Medycy natychmiast przystąpili do reanimacji. Po prawie dwugodzinnej akcji, lekarz stwierdził zgon około 50-letniej kobiety.

Przeprowadzą testy na drodze

Prokurator wraz z biegłymi z zakresu wypadków komunikacyjnych oraz technikami policyjnymi, przeprowadzi czynności procesowe w tym testy na drodze. W związku z tym należy spodziewać się utrudnień w ruchu. Objazd przez Komornicę i ulicę Przedpełskiego będzie obowiązywać do późnych godzin nocnych.

Aktualizacja 23:20

Droga została otwarta dla ruchu. Strażacy z OSP Skrzeszew uprzątnęli jezdnię z elementów powypadkowych.

Udział w akcji:
471M21 – JRG Legionowo
471M25 – JRG Legionowo
479M66 – OSP Skrzeszew
WSP Zegrze
01-106 – Zespół Ratownictwa Medycznego Warszawa
01-177 – Zespół Ratownictwa Medycznego Zegrze
02-82 – Zespół Ratownictwa Medycznego Nasielsk
WRD KPP Legionowo

Zabezpieczenie rejonu operacyjnego przez zastęp 479M26 OSP Legionowo.

 

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.