Serock: Poszukiwany mężczyzna odnaleziony przez policjantów

Dzięki podjętym natychmiast działaniom policjanci z Komisariatu Policji w Serocku został uratowany mężczyzna, który będąc w stanie nietrzeźwości próbował targnąć się na swoje życie. Interwencja funkcjonariuszy prawdopodobnie zapobiegła tragedii.

Policjanci komórek prewencyjnych serockiego komisariatu w trakcie realizowania codziennych obowiązków zostali skierowani na poszukiwania mężczyzny, który opuścił miejsce zamieszkania. Z przekazanych informacji wynikało, że życie mężczyzny może być zagrożone. Funkcjonariusze niezwłocznie rozpoczęli kontrolę miejsc ewentualnego pobytu zaginionego. Wiedzieli, że porusza się samochodem osobowym.

W trakcie poszukiwań asp. sztab. Mariusz Łapiński oraz st. post. Rafał Wojtyra zauważyli w jednej z miejscowości pojazd, którym miał się poruszać zaginiony mężczyzna. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali kierowcę do kontroli. Był to poszukiwany. Mężczyzna był wycieńczony i stróże prawa musieli udzielili mu pomocy przedmedycznej, a następnie wezwali karetkę pogotowia. Jednocześnie okazało się, że znajduję się on w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem dało wynik ponad półtora promila wydychanym powietrzu. Decyzją lekarza został przewieziony do jednego ze stołecznych szpitali. Zdecydowane działania policjantów prawdopodobnie zapobiegły tragedii.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.