Pilne
  • WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna

Wieliszew: Nagi młody mężczyzna biega po okolicy

W środę (16.03) chwilę po godzinie 20 do naszej redakcji zadzwonił czytelnik z Wieliszewa. Mężczyzna poinformował o młodym chłopaku biegającym po okolicy w stroju Adama.

Stoję na przystanku Polna w Wieliszewie przy kościele. Patrze a od strony Zegrza przez przejście dla pieszych przebiegł młody chłopak. Ma może 18-20 lat. Dziwny widok bo nie miał na sobie ubrania a klejnoty zasłaniał rękami – mówi p. Piotr z Wieliszewa, który zadzwonił na nasz redakcyjny numer 22 713-02-12.

 – Po chwili, gdy czekałem na autobus zauważyłem, że mężczyzna wraca i pobiegł w stronę Zegrza. Ciekawe czy to jakiś szczeniacki zakład czy może jest chory albo coś mu się stało? – dodaje czytelnik.

Czyżby ktoś był mocno rozgrzany? Ktoś z naszych czytelników widział jeszcze to zdarzenie? Czekamy na informacje 22 713-02-12 lub [email protected] 

RK
Zdjęcie poglądowe.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.