Serock: 9 zarzutów za włamania i odzyskane przedmioty

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Serocku ustalili, kto ukradł żeliwne wanny i grzejniki z jednego z kompleksów wypoczynkowych na terenie gminy Serock. Czynności policjantów doprowadziły do odzyskania prawie wszystkich skradzionych przedmiotów. 42-letni Jacek B. usłyszał 9 zarzutów kradzieży z włamaniem. Może mu teraz grozić kara nawet do 10 lat więzienia.

Wszystko zaczęło się kilkanaście dni temu. Wówczas to, policjanci z komisariatu w Serocku zostali powiadomieni przez właściciela kompleksu wypoczynkowego, że doszło do włamań do domków. Natychmiast funkcjonariusze zaczęli wyjaśniać sprawę. Po wykonaniu wielu ustaleń i przesłuchań świadków, wpadli na trop 42-letniego Jacka B., w przeszłości karanego za kradzieże i włamania. Mężczyzna został zatrzymany w swoim domu. Policjanci odzyskali też prawie całe zrabowane mienie. 42-latek próbował sprzedać je na skupie złomu.

Jacek B. od serockich śledczych usłyszał łącznie 9 zarzutów kradzieży z włamaniem. Do wszystkich czynów przyznał się i dobrowolnie poddał karze. Podejrzany swoim zachowaniem naraził się na karę nawet do 10 lat więzienia.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.