Legionowo: Zmiany w oświacie

Ostatnia, X sesja Rady Miasta Legionowo, rozpoczęła się od łez wzruszenia. Tego dnia pożegnano odchodzących na emerytury wieloletnich pracowników legionowskiej oświaty, Krzysztofa Wołejko, dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 oraz Elżbietę Kiełbasińską, naczelnik Wydziału Edukacji.

Krzysztof Wołejko pełnił funkcję dyrektora od 1991 r. Pierwotnie w Szkole Podstawowej Nr 1, po zmianach w 2012 r. w Zespole Szkół Nr 1

Elżbieta Kiełbasińska naczelnikiem Wydziału Edukacji została w 2007 r. W ciągu minionych 8 lat przeprowadziła legionowską oświatę przez trudne okresy zmian, aktywnie wspierała wprowadzanie innowacji do szkół.

W życzeniach Przewodniczący Rady Miasta Legionowo, Janusz Klejement mówił – Waszapraca dla legionowskiej oświaty jest dla nas wszystkich przykładem wzorowego wypełniania swoich obowiązków. Pragniemy wyrazić swoje uznanie i podziękowania za zaangażowanie, poświęcenie i wprowadzanie innowacji do naszych szkół.

Tekst: Urząd Miasta Legionowo
Foto: Wirtualne Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.