Serock: 33 latek z heroiną

Kolejny mieszkaniec naszego powiatu odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających. Zatrzymanym przez policjantów z Komisariatu Policji w Serocku okazał się 33-letni mężczyzna. Funkcjonariusze znaleźli przy nim heroinę. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

W poprzedni piątek na terenie jednej z miejscowości gminy Serock doszło do zatrzymania mężczyzny, który posiadał przy sobie heroinę. Narkotyk ten podobnie jak inne środki odurzające i dopalacze prowadzi do nieodwracalnych zmian w organizmie ludzkim, a jego posiadanie powoduję odpowiedzialność karną.

Stróże prawa z Komisariatu Policji w Serocku podejmując czynności służbowe względem zmotoryzowanego mężczyzny nie przypuszczali, że podejrzanie zachowujący się 33-latek będzie posiadał w swoim pojeździe około 1,5 grama heroiny. Mężczyzna nie przypuszczał, że policjanci w godzinach wieczorowo-nocnych dokonają kontroli przewożonego bagażu.

Śledczy z Serocka przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do winy i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.

Podejrzanemu za popełnione przestępstwo grozi do 3 lat więzienia

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.