Legionowo: Na tydzień zamykają kawałek Jagiellońskiej

W środę, 21 października, na tydzień zamknięty zostanie odcinek ul. Jagiellońskiej na wysokości powstającego ronda przy skrzyżowaniu z ul. Barską w Legionowie.    

Utrudnienia potrwają do środy, 28 października. Ruch zostanie zamknięty na odcinku drogi od wysokości wejścia do Domu Pomocy Społecznej „Kombatant”, na samym skrzyżowaniu oraz na odcinku ok. 100 metrów od skrzyżowania z Barską w stronę ronda Poniatowskiego (rondo przy stacji PKP Legionowo Przystanek).

Zalecany objazd z centrum Legionowa w kierunku ronda Poniatowskiego i dalej Chotomowa prowadzi ul. Parkową i Kościuszki. Mieszkańcy ulicy Barskiej będą mogli dojechać do domu od strony ulicy Batorego lub ulicy Kościuszki. W okresie, kiedy odcinek ul. Jagiellońskiej będzie zamknięty, zostanie uruchomiona tymczasowa pętla autobusowa przy Szkole Podstawowej nr 2 w Legionowie (tu autobusy będą zaczynały i kończyły trasę).

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.