Rembelszczyzna: Uciekał kradzionym samochodem i spowodował pożar

Po godzinie 1:30 na rondzie im. Witolda Pileckiego w Rembelszczyźnie w trakcie policyjnego pościgu za złodziejem uciekającym kradzionym Jeepem Cherokee. Pościg trwał od Warszawy. W trakcie ucieczki na rondzie w Rembelszczyźnie, kierujący pojazdem przeciął rondo i staranował ogrodzenie posesji. Auto stanęło w płomieniach. Mężczyznę z auta wyciągnęli policjanci, którzy udzielili mu również pierwszej pomocy.

Na miejsce zdarzenia dojechały zastępy z JRG Legionowo i OSP Kąty Węgierskie. Strażacy ugasili płonące auto jeszcze przed przedostaniem się ognia na pobliskie zabudowania. Poszkodowany został przewieziony do szpitala.

– W pewnym momencie podczas pościgu samochód przejechał przez rondo i zatrzymał się na jednej z posesji. Wtedy auto zaczęło płonąć. Policjanci w ostatniej chwili uratowali mężczyznę wyciągając go z płonącego samochodu. 41-letni mężczyzna prawdopodobnie był pod wpływem narkotyków. Mężczyzna przebywa w szpitalu. – mówi mł. asp. Irmina Sulich z Komisariatu Rejonowego Policji na warszawskiej Białołęce.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.