Janówek: Dzielnicowy na Wielkiej Stopie

Dzielnicowy z Wieliszewa asp. sztab. Tomasz Świrydoń, w ramach ogólnopolskiej akcji informacyjno – edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, w środę spotkał się osobami wypoczywającymi na plaży Wielka Stopa w Janówku Pierwszym, przekazując cenne informacje dot. bezpiecznego spędzania czasu nad wodą.

Wakacje sprzyjają spędzaniu czasu nad wodą. Ale woda, oprócz radości i zabawy, niesie też za sobą wiele niebezpieczeństw. W okresie letnim zwiększa się m.in. zagrożenie utonięciami osób korzystających z kąpieli. Dlatego policjanci podejmują działania w celu zwiększenia poczucia bezpieczeństwa osób wypoczywających nad

Asp. sztab. Tomasz Świrydoń- dzielnicowy z Komisariatu Policji w Wieliszewie, przeprowadził rozmowy z osobami, które spędzają beztroski wakacyjny czas na terenie akwenu wodnego Wielka Stopa w Janówku Pierwszym. Dzielnicowy rozmawiał z wypoczywającymi zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo nad wodą. Policjant rozdawał książeczki edukacyjno – informacyjne oraz rozmawiał o zagrożeniach związanych z brakiem rozsądku podczas kąpieli.

mł. asp. Agata Halicka

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.