Pożar w Centrum Komunikacyjnym

W nocy z soboty na niedzielę w toalecie Centrum Komunikacyjnego w Legionowie wybuchł pożar. Z ogniem walczył zastęp z JRG Legionowo. W związku z pożarem do odwołania nieczynne są toalety.

W sobotę (18.05) chwilę po godzinie 23 operator monitoringu w Centrum Komunikacyjnym zauważył wydobywający się dym z łazienki. Informacja została natychmiast przekazana do Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie. W trakcie rozmowy z dyspozytorem załączył się również alarm z systemu przeciwpożarowego Centrum Komunikacyjnego.

Gdy na miejsce dotarł zastęp z Jednostki Ratonwiczo Gaśniczej w Legionowie, strażacy zastali palący się kosz na śmieci w toalecie męskiej. Pożar spowodował duże zadymienie obiektu. Strażacy przy pomocy szybkiego natarcia natychmiast ugasili płonące resztki plastikowego kosza. blisko 30 minut zajęło oddymienie budynku.

W działaniach udział brała również załoga interwencyjna z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie. Sprawca pożaru będzie ustalany na podstawie monitoringu zainstalowanego w obiekcie.

Obecnie pomieszczenia toalet oczekują na przywrócenie do stanu używalności.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.