Ojciec i syn wpadli na kradzieży elektronarzędzi

Policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonnie zatrzymali 44-latka i jego 16-letniego syna, którzy w sobotę dokonali kradzieży elektronarzędzi w jednym z miejscowych marketów budowlanych. Wartość skradzionego mienia oszacowano na blisko 1700 złotych.

W sobotę do dyżurnego jabłonowskiego komisariatu zadzwonił pracownik ochrony marketu budowlanego i poinformował o ujęciu dwóch mężczyzn przyłapanych na kradzieży. Jak ustalili przybili na miejsce policjanci, sprawcami kradzieży okazali się 44-latek i jego 16-letni syn. Z relacji pracownika ochrony wynikało, iż mężczyźni zapłacili za część zakupionego sprzętu, natomiast pozostałe elektronarzędzia, o wartości blisko 1700 złotych, próbowali ukryć w aucie, którym przyjechali do sklepu.

Sprawcy kradzieży zostali zatrzymani i przewiezieni do jednostki Policji. 44-latek już usłyszał zarzut kradzieży. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. W przypadku nastolatka, zgromadzone przez policjantów materiały sprawy zostały przekazane do Sądu Rodzinnego i Nieletnich, który podejmie decyzję o jego dalszym losie.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.