Kryminalni „namierzyli” poszukiwanego listem gończym

Policjanci zespołu ds. poszukiwań z legionowskiej komendy zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym celem tymczasowego aresztowania. Zgodnie z dyspozycją Prokuratury został przewieziony do aresztu śledczego.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań Komendy Powiatowej Policji w Legionowie prowadzili działania, które w sposób szczególny ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 46-latek od jakiegoś czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Prokuratura Rejonowa Radom Wschód w Radomiu wydał za nim list gończy. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego. 46-latek ukrywał się w jednym z domów na terenie powiatu wołomińskiego.

Mężczyzna został doprowadzony do jednostki Policji, a następnie godnie z dyspozycją Prokuratury trafił do aresztu śledczego w celu tymczasowego aresztowania.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.