Odnaleziono ciało zaginionego 25-latka

W piątek (5.11) w miejscowości Nowe Orzechowo w gm. Pomiechówek przy udziale Policji, Straży Pożarnej i Wojsk Obrony Terytorialnej kontynuowano poszukiwania zaginionego 1 listopada 25-letniego mieszkańca Warszawy. Po dokładnym ustaleniu lokalizacji telefonu komórkowego podłączonego pod power bank, udało się odnaleźć w środku lasu, namiot w którym ujawniono zwłoki poszukiwanego.

Zgłoszenie o zaginięciu 25-latka Policja przyjęła 2 listopada i rozpoczęto sprawdzanie miejsc w których mógł przebywać. Następnego dnia po uzyskaniu informacji o możliwości przebywania w lesie Chotomowskim, postanowiono przeszukać teren w akcję włączając Straż Pożarną i Grupę Poszukiwawczo Ratowniczą z JRG 15 w Warszawie. Decyzją Wojewódzkiego Stanowiska Kierowania do działań w powiecie legionowskim skierowano również psy poszukiwawcze z OSP Ratownictwo Wodne. Poszukiwania prowadzone były przez dwa dni i objęły obszar leśny zarówno w gminie Jabłonna jak i gminie Wieliszew. Po uzyskaniu informacji o nowej lokalizacji, gdzie logował się telefon zaginionego, w piątek rano wznowiono poszukiwania w gminie Pomiechówek w lesie w Nowym Orzechowie. Policja poza wsparciem Straży Pożarnej wystąpiła również o pomoc Wojsk Obrony Terytorialnej. W punkcie koncentracji stawili się żołnierze 64 Batalionu Lekkiej Piechoty w Pomiechówku.

W trakcie poszukiwań, ustalono nowe położenie telefonu zaginionego i po sprawdzeniu wskazanego miejsca, ujawniono namiot a w nim zwłoki 25-latka.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.