Pijany uderzył w ścianę budynku

Mundurowi zatrzymali 75-letniego mężczyznę, który będąc w stanie nietrzeźwości uderzył kierowanym przez siebie samochodem w ścianę budynku. Lekkomyślny kierowca odpowie za jazdę po pijanemu i spowodowanie kolizji drogowej.

Wczoraj, w godzinach popołudniowych policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym na jednej z ulic w Serocku. Na miejscu ustalono, że 75-letni mieszkaniec gminy kierując renault doprowadził do kolizji. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna kierując pojazdem stracił panowanie nad autem i wypadł z jezdni, uderzając w ścianę budynku, na której zakończył jazdę. Na szczęście, nikt w tym zdarzeniu nie doznał obrażeń ciała. Okazało się, że mężczyzna kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie wykazało u kierującego 1,9 promila alkoholu w organizmie.
Teraz mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.
Pamiętajmy, że nietrzeźwi kierujący stanowią potencjalne zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych uczestników ruchu drogowego.

podkom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.