Mieszkaniec Wieliszewa odpowie za posiadanie środków odurzających

W środę wieczorem nowodworscy funkcjonariusze wydziału prewencji na terenie miasta zatrzymali 28-latka z powiatu legionowskiego. Mężczyzna posiadał środki odurzające. Zgodnie z art. 62 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

11 sierpnia 2021 r. wieczorem, policjanci z wydziału prewencji nowodworskiej komendy patrolowali ulice miasta. Po godz. 19:30 na osiedlu „Nowodworzanka” zauważyli idącego chodnikiem mężczyznę. 28-latek na widok funkcjonariuszy wyjął z kieszeni foliowe zawiniątko, które natychmiast odrzucił. Nie uszło to jednak uwadze mundurowych, którzy podjęli wobec niego interwencję.

Za chwilę okazało się, że 28-letni mieszkaniec gminy Wieliszew w torebce foliowej posiadał susz roślinny. Policjanci przewieźli mężczyznę do nowodworskiej komendy. Użyty do badania substancji tester narkotykowy, wskazał na marihuanę. 28-latek noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Za posiadanie środków odurzających grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

asp. sztab. Joanna Wielocha

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.