Legionowo: Zderzenie nieoznakowanego radiowozu BMW z osobowym Mercedesem

W niedzielę (17.10) o godzinie 18 na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Piłsudskiego w Legionowie, doszło do zderzenia jadącego z włączonymi sygnałami uprzywilejowania, nieoznakowanego radiowozu marki BMW z samochodem osobowym marki Mercedes. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.

Kierujący nieoznakowanym radiowozem jadąc do zdarzenia drogowego, wjechał na skrzyżowanie ulic Sobieskiego i Piłsudskiego, doprowadzając do zderzenia z jadącym ulicą Piłsudskiego Mercedesem. Radiowóz na skrzyżowanie wjechał na czerwonym świetle, mając włączone sygnały świetlne i dźwiękowe.

W związku ze zdarzeniem z udziałem radiowozu, informacja została przekazana do dyżurnego prokuratora. Policjanci po przebadaniu przez przybyłe na miejsce zespoły ratownictwa medycznego pozostali na miejscu zdarzenia. W działaniach udział brały zastępy z JRG Legionowo i OSP Jabłonna oraz zespół Ratownictwa Medycznego z Legionowa i liczne załogi policji oraz policyjny technik dochodzeniowy.

Foto: Strażak – Fotograf

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.