Legionowo: Z amfetaminą w kieszeni

Policjanci zespołu wywiadowczo-patrolowego legionowskiej komendy zatrzymali 33-letniego Miłosza D. Mężczyzna miał w kieszeni kurtki torebkę z amfetaminą. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Wywiadowcy z legionowskiej komendy po 20.00 patrolowali ul. Olszankową w Legionowie. Kiedy zauważyli stojącą grupę mężczyzn podjęli ich legitymowanie. Jeden z mężczyzn 33-letni Miłosz D. nerwowo się zachowywał. Co chwila wkładał ręce do kieszeni kurtki. Kiedy policjanci sprawdzili kieszeń znaleźli u 33- latka środki odurzające.

Biały proszek po badaniu testerem okazał się amfetaminą o wadze 1,13 grama. Mężczyzna był znany policjantom z poprzednich interwencji. Kilka miesięcy temu również został zatrzymany w związku z posiadaniem amfetaminy.

Od legionowskich śledczych Miłosz D. usłyszał zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających. Ustawodawca za posiadanie narkotyków przewidział karę pozbawienia wolności do lat 3.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.