Legionowo: Wypadek z udziałem nieoznakowanego radiowozu policji

W czwartek (11.02) o godzinie 14 w Legionowie na ulicy Zegrzyńskiej przy wjeździe do Centrum Szkolenia Policji, doszło do wypadku z udziałem 4 pojazdów. W czekający na skręt w lewo radiowóz policji, kolejno najechały 3 samochody.

Policjanci nieoznakowaną skodą przyjechali od strony Legionowa. Zatrzymali się aby przepuścić samochody jadące z naprzeciwka. W tym momencie na stojący pojazd najechały kolejno seat, renault i ford.

Na miejsce przyjechały trzy zastępy z JRG Legionowo oraz policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Legionowo i Zespół Ratownictwa Medycznego. Ponieważ w zdarzeniu udział brał funkcjonariusz w trakcie służby, na miejsce przybyła inspektor z wydziału kontroli legionowskiej komendy.

Po około godzinie od zdarzenia, na ból kręgosłupa zaczął uskarżać się ok. 35-letni kierujący renault. Strażacy na prośbę poszkodowanego, na miejsce wezwali Zespół Ratownictwa Medycznego. Karetka odwiozła mężczyznę do szpitala na badania.

Udział w akcji:
471M21 – JRG Legionowo
471M25 – JRG Legionowo
471M90 – JRG Legionowo
01-176 – Zespół Ratownictwa Medycznego Jabłonna
WRD KPP Legionowo
Wydział Kontroli KPP Legionowo

20160211_141737

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.