Serock: Konsultacje Społeczne nad Strategią Rozwoju

W Serocku trwa przygotowywanie Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Serock na lata 2016-2025. Mieszkańców zaprasza się do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych jednego z najważniejszych dokumentów przygotowywanych przez jednostkę samorządu terytorialnego, który realizuje ustawowy wymóg prowadzenia polityki rozwoju w oparciu o strategiczne planowanie.

Strategia określa priorytety, cele i kierunki rozwoju społeczno-gospodarczego gminy.

19 stycznia 2016 r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Serocku odbyły się pierwsze konsultacje społeczne, na których grupa kilkudziesięciu przybyłych osób, pracowała w podgrupach tematycznych (społeczeństwo; gospodarka i turystyka; przestrzeń i infrastruktura; środowisko) diagnozując problemy w danych obszarach oraz proponując sposoby ich rozwiązania.

Mając na względzie powyższe, zapraszam do udziału w kolejnym spotkaniu konsultacyjnym, mającym na celu przedstawienie wypracowanych wizji, misji, drzewa celów oraz przeprowadzenia dyskusji na ten temat.  Spotkanie odbędzie się dnia:

23 lutego 2016 r. o godzinie 16.00

w Urzędzie Miasta i Gminy w Serocku

(sala nr 33, I piętro).

UMiG Serock

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.