Legionowo: Trojaczki Państwa Małgorzaty i Jana Kowalczyk

Legionowo wzbogaciło się o 3 nowych mieszkańców, trojaczki – Maję, Marysię i Mikołaja. Najmłodszych obywateli przywitał dziś (11.02) Prezydent Roman Smogorzewski. Za kilka dni trojaczki skończą 4 tygodnie. Wraz z gratulacjami rodzice trojaczków, Małgorzata i Jan Kowalczyk, otrzymali specjalny wózek przystosowany do przewozu trójki maluchów, ubranka oraz zabawki dla dzieci.

Wyjątkowo szczęśliwi rodzice, aby uczcić powiększenie swojej rodziny przygotowali wspaniały tort w kształcie „jajka niespodzianki” z legionowskimi symbolami oraz szampana. W czasie odwiedzin Prezydent Legionowa Roman Smogorzewski miał okazję obejrzeć rodzinny pamiątkowy film rejestrujący przebieg ciąży, badania USG i najważniejsze chwile maluszków tuż po urodzeniu.

Obecnie trojaczki szybko rosną i przybierają na wadze. Mamie oraz świeżo upieczonemu tacie w codziennych obowiązkach niestrudzenie pomaga rodzina.

W zakupie prezentów dla najmłodszych mieszkańców Legionowa pomógł Sklep z Artykułami dla Dzieci „Kropka” mieszczący się przy ulicy Sowińskiego 8, natomiast sponsorem zabawek był Sklep zabawkowy BAJKA z ulicy Siwińskiego 2 (Dom handlowy MAXIM). Obie firmy to partnerzy legionowskiej Karty Dużej Rodziny.

Całej rodzinie Państwa Kowalczyk życzymy dużo zdrowia i serdecznie gratulujemy.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.