Legionowo: Urząd oszczędza publiczne pieniądze

W 2016 roku zmianie uległa firma, która świadczyć będzie dla Urzędu Miasta Legionowo usługi w postaci druku miesięcznika „Moje Legionowo”. W przetargu wygrała firma Polska Press. 

W 2015 roku składem i drukiem miesięcznika samorządowego „Moje Legionowo” zajmowała się firma GreyLine z Legionowa. Nowy przetarg na 2016 rok wygrała warszawska firma Polska Press, wydawca wielu dzienników, tygodników i miesięczników.

Nowością a zarazem oszczędnością jest fakt, że w tym roku składem nie zajmą się prywatne firmy a sami urzędnicy. Urząd chcąc zaoszczędzić na wydatkach związanych z wydawaniem miesięcznika, postanowił zakupić specjalne oprogramowania komputerowe.

Na potrzeby składu gazety, Urząd Miasta zakupił specjalny program komputerowy, którym teraz posługują się urzędnicy. Dzięki temu również wszystkie foldery urząd będzie w stanie złożyć bez udziału firm zewnętrznych – mówi naszej redakcji Tamara Mytkowska, Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta Legionowo.

Za wydruk jednego numeru w nakładzie 6.000 egzemplarzy, miasto zapłaci drukarni 1.801,40 zł. Drukarnia w tej cenie dowiezie również nakład do urzędu. Działania te mają na celu większe wykorzystanie zasobów ludzkich w Ratuszu a co za tym idzie ograniczenie wydatków na prace zlecone.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.