Legionowo: Pożar na terenie piekarni

W czwartek (28.01) chwilę po godzinie 1 w nocy, legionowscy strażacy zostali zadysponowani do pożaru na terenie piekarni przy ulicy Szarych Szeregów. Do zdarzenia wysłano 2 zastępy z Jednostki Ratowniczo  – Gaśniczej. 

Zastępy po przybyciu na teren zakładu, zastały wygaszony piec do wypieku pieczywa w którym pracownicy zauważyli ogień. Zapłonowi uległ pył mączny, co spowodowało pożar okleiny pieca.

Udział w akcji:
471M21 – JRG Legionowo
471M25 – JRG Legionowo

Stanowisko Firmy
W czwartek, 28 stycznia br. tuż po godzinie 1:00 w jednym z zakładów produkcyjnych firmy Nowel Piekarnia Nowakowski doszło do niegroźnego zapalenia okładziny jednego z pieców do wypiekania pieczywa. Dzięki niezwłocznej interwencji pracowników, pożar został szybko opanowany. Dogaszeniem i zabezpieczeniem miejsca zdarzenia zajęła się straż pożarna. Nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu, nie stanowiło ono też bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia i życia pracowników. Wydarzenie nie spowodowało istotnych strat w zakładzie produkcyjnym i nie ma wpływu na bieżącą działalność operacyjną firmy.

Z poważaniem,
Zarząd Nowel Piekarnia Nowakowski

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.