Legionowo: Kto dokończy Centrum Komunikacyjne?

Trwa przetarg na dokończenie budowy Centrum Komunikacyjnego. Zainteresowane wykonaniem prac firmy mogą zgłaszać się do końca marca. Na zakończenie inwestycji przewidziano 12 miesięcy od wejścia na budowę. Oznacza to, że dworzec, garaż i droga mogą być gotowe wiosną 2016 roku.

Przedmiotem zamówienia jest dokończenie budowy Centrum Komunikacyjnego wraz z instalacjami i infrastrukturą techniczną niezbędną dla jego funkcjonowania, obsługą komunikacyjną oraz budowlane roboty wykończeniowe w budynku dworca i garażu zgodnie z projektem. Oznacza to, że nowy wykonawca oprócz dokończenia trzykondygnacyjnego budynku dworca o kubaturze 17 298 m3 i garażu o kubaturze 41 832 m3, będzie miał za zadanie przebudować przejście podziemne pod torami – wejście od strony osiedla Piaski będzie oprócz schodów miało także wygodną pochylnię. Prowadząca do stacji PKP Aleja 1 Dywizji Zmechanizowanej zostanie na nowo oświetlona na odcinku 430 mb, blisko 2 km drogi łączącej ulice Polna z Piaskową zostanie pokryta asfaltem, po jednej stronie zostanie wykonany brukowany chodnik.

Zgodnie z harmonogramem rzeczowym na zakończenie inwestycji wykonawca będzie miał 12 miesięcy, prace zostaną podzielone na etapy. I tak na stan surowy zamknięty dworca przewidziano 18 tygodni, na całość prac – 12 miesięcy, budynek garażu ma być gotowy po 8 miesiącach, podobnie przejście podziemne. Połączenie drogowe to 10 miesięcy prac.

Kryterium wyboru nowego wykonawcy to przede wszystkim cena (94%) oraz termin udzielonej gwarancji (6%).

Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu mija 31/03/2015 o godzinie 11:30. Oferty zostaną otwarte tego samego dnia.

Link do ogłoszenia
2402

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.