Legionowo: Biuro Poselskie Jana Grabca otwarto w Ratuszu

W poniedziałek (14.03) na drugim piętrze legionowskiego Urzędu Miasta, otwarto Biuro Poselskie Jana Grabca, posła na Sejm RP. W uroczystości udział wzięli min. były minister administracji Andrzej Halicki oraz samorządowcy z okolicznych powiatów.

Jak powiedział Jan Grabiec, biuro jest miejscem gdzie poseł może spotkać się z wyborcami, gdzie można przyjść i załatwić sprawy lub po prostu napić się smacznej kawy.

Biuro Poselskie znajduje się na drugim piętrze budynku Urzędu Miasta Legionowo w pokoju 3.01. W uroczystym otwarciu udział wzięli przedstawiciele miasta Legionowa, wiceprezydenci Piotr Zadrożny oraz Marek Pawlak. Obecny był starosta legionowski Robert Wróbel z przewodniczącym Rady Powiatu Szymonem Rosiakiem.

Powiat Legionowski reprezentowali włodarze poszczególnych gmin, Paweł Kownacki (Wieliszew), Sylwester Sokolnicki (Serock), Jarosław Chodorski (Jabłonna), Sławomir Mazur (Nieporęt).

Powiat Nowodworski reprezentowali Magdalena Biernacka (starosta nowodworski) Artur Ciecierski (Zakroczym) i Antoni Kręźlewicz (Czosnów).

Nie zabrakło również przedstawicieli powiatu wołomińskiego oraz znajomych posła Jana Grabca.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.