Pilne
  • WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna

Legionowo: Bezpieczny żłobek miejski

Żłobek Miejski w Legionowie jest jedyną placówką w mieście, posiadającą Certyfikat Chronimy Dzieci. Fundacja “Dzieci Niczyje” przyznała certyfikat po spełnieniu przez placówkę wymaganych standardów oraz wystawieniu pozytywnej oceny wprowadzonej w Żłobku Polityki ochrony dzieci przed krzywdzeniem.

Program profilaktyki przemocy wobec dzieci “Chronimy dzieci” adresowany jest do żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, placówek opiekuńczo-wychowawczych, organizacji pozarządowych i innych instytucji, działających na rzecz dzieci. Jest to pierwszy program w Polsce, promujący bezpieczne organizacje i odpowiadający na potrzeby profesjonalistów i rodziców dzieci, w zakresie wdrażania standardów bezpiecznej dla dzieci organizacji. Ideą programu jest przyznawanie certyfikatu „Chronimy Dzieci” placówkom, które spełniają wysoki poziom standardów ochrony dzieci oraz oferują wysoką jakość programów ochrony dzieci przed krzywdzeniem.

– To dla nas powód do ogromnej dumy i radości – mówi Barbara Mierzejewska, Dyrektor Żłobka Miejskiego w Legionowie – przyznanie certyfikatu podnosi świadomość naszych pracowników, pozytywnie wpływa na jakość naszej pracy oraz umożliwia nam dalsze szkolenie się i poszerzanie wiedzy w tym zakresie.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.