Legionowo: Areszt za handel narkotykami

Kryminalni z Legionowa stale uderzają w przestępczość narkotykową. W miniony wtorek zatrzymali podejrzanego o handel narkotykami 26-letniego Marcina B. Mężczyzna prawdopodobnie sprzedawał narkotyki od listopada ubiegłego roku. 26-latek usłyszał zarzut udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej środków odurzających. Został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Jednym z priorytetów policjantów legionowskiego wydziału kryminalnego jest przeciwdziałanie przestępczości narkotykowej. Jest to często żmudna i wymagająca dużo cierpliwości praca. Ostatnio w wyniku działań kryminalnych we współpracy z miejscową prokuraturą udało się zatrzymać 26-letniego Marcina B.

Mężczyzna podejrzany jest handel amfetaminą od listopada zeszłego roku. W przeszłości mężczyzna był już notowany za posiadanie środków odurzających. Decyzją sądu Marcin B. został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do 10 lat więzienia.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.