Legionowo: Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie oraz Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Powiatu Legionowskiego, serdecznie zapraszają szkoły i jednostki OSP z powiatu legionowskiego do udziału w eliminacjach powiatowych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Głównym celem Turnieju jest popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Nad prawidłowym przebiegiem Turnieju będzie czuwała specjalna Komisja powołana przez Komitet Organizacyjny. Finał eliminacji powiatowych odbędzie się 13 marca 2015 roku o godzinie 900 w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Legionowie ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41. Zgłoszenia należy przesłać do 10 marca na adres: [email protected]. Regulamin i przykładowe materiały dostępne są w odnośnikach dołączonych do tej wiadomości.
Pytania prosimy kierować na adres organizatora: [email protected] .

 

Nowodworski24 objął patronat medialny nad turniejem

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.