Krubin: Ukradła policjantom radiostację

W Krubinie gm. Wieliszew na ul. Jeziornej, w środę (25.02) późnym wieczorem doszło do szarpaniny między policjantami a osobami, wobec których funkcjonariusze podjęli interwencję. W pewnym momencie jednemu z policjantów, młoda dziewczyna wyrwała służbową radiostację i uciekła, wyrzucając ją na łąki krubińskie w pobliżu lasu.

Policjanci przystąpili do poszukiwań utraconego sprzętu. Ponieważ panowały ciemności o pomoc poproszono miejscową jednostkę straży pożarnej. Druhowie z OSP Krubin wyjechali na prośbę policji i oświetlili teren poszukiwań.

Po paru minutach radiostacja marki Ericsson została odnaleziona i zastęp powrócił do koszar.

Co było powodem interwencji policji?

Jak dowiedział się nasz portal – mieszkaniec wezwał policję, bo podejrzewał że doszło do włamania do samochodu osobowego. Gdy na miejsce przyjechali policjanci, we wskazanym miejscu zastali 4 osoby. Dwóch mężczyzn uciekło. Funkcjonariusze zatrzymali  mężczyznę oraz kobietę. W pewnym momencie podczas szarpaniny mężczyzny z policjantami, kobieta wyrwała jednemu z interweniujących radiostację i uciekła w kierunku lasu, po drodze wyrzucając radiostację w trawę. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który zdołał zbić szybę w radiowozie. Funkcjonariusze przystapili do szukania zaginionej radiostacji. Towarzyszyła im sprawczyni, której asystował dodatkowy patrol. Zastęp z OSP Krubin oświetlił wskazany teren. Po odnalezieniu poszukiwanego przedmiotu obie osoby zostały przewiezione do Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych  Komendy Powiatowej Policji w  Legionowie.  Dwóch mężczyzn którzy zbiegli z miejsca przestępstwa – cały czas poszukują policjanci.

Policja narazie milczy

Asp. Emila Kuligowska z legionowskiej policji, potwierdziła naszej redakcji, że w Krubinie doszło do interwencji i cały czas trwają czynności w tej sprawie.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.