Wpadł podczas legitymowania

Mundurowi z Legionowa zatrzymali 33-latka, u którego ujawnili środki odurzające. Tester narkotykowy wskazał na mefedron. Mężczyzna już usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałania narkomanii. Za posiadanie substancji niedozwolonych grozi kara do 3 lat pozbawianie wolności.

W środę w godzinach wieczornych policjanci patrolując ulice Legionowa postanowili wylegitymować mężczyznę, który na widok radiowozu wyraźnie przyspieszył kroku próbując uniknąć kontaktu z mundurowymi. Podczas czynności służbowych funkcjonariusze w odzieży mężczyzny ujawnili torebkę foliową z białym proszkiem. Podejrzewając, iż są to narkotyki wykonali wstępne badanie testerem, który potwierdził ich przypuszczenia i wskazał na mefedron.

Mieszkaniec powiatu został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia śledczy, po zgromadzeniu materiału dowodowego, przedstawili mu zarzut posiadania 5 gramów środków odurzających. Teraz 33-latek za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawiania wolności. Czynności w tej sprawie prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legionowie.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.