Pilne
  • WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna

Kłusował w strefie ochronnej

Funkcjonariusze Państwowej Straży Rybackiej, podczas wspólnego patrolu ze Społeczną Strażą Rybacką, zatrzymali na gorącym uczynku wędkarza, łowiącego ryby w rejonie chronionym stopnia wodnego Dębe. Mężczyzna został przekazany funkcjonariuszom z komisariatu policji w Wieliszewie.

Do ujęcia kłusownika doszło w sobotę (3.09) chwilę po godzinie 9. Strażnicy zatrzymali 43-letniego mieszkańca Legionowa i przewieźli do komisariatu w Wieliszewie, gdzie wykonano czynności i przedstawiono zarzut z art. 27c ustawy o rybactwie śródlądowym co zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna otrzymał również od Państwowej Straży Rybackiej mandat za brak karty wędkarskiej i zezwolenia na połów ryb.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.