14-letni uciekinier trafi do ośrodka

Policjanci z zespołu patrolowo – interwencyjnego legionowskiej komendy zatrzymali 14-latka, który nie powrócił z wakacyjnej przepustki do ośrodka wychowawczego. Nieletni trafił do Policyjnej Izby Dziecka skąd zostanie przewieziony do placówki wychowawczej.

14-letni mieszkaniec Legionowa decyzją Sądu przebywał w ośrodku wychowawczym. Z uwagi na okres wakacyjny otrzymał przepustkę umożliwiająca mu spotkanie się z najbliższymi, jednakże po zakończeniu przepustki miał ponownie stawić się w placówce czego nie uczynił.

Mundurowi po raz kolejny sprawdzali adresy, gdzie mógł ukrywać się nieletni mieszkaniec naszego miasta. W trakcie wizyty w jednym z mieszkań policjanci ujawnili nieletniego uciekiniera. 14-latek został zatrzymany i umieszczony w Policyjnej Izbie Dziecka. Teraz na mocy postanowienia Sądu Rodzinnego zostanie doprowadzony do ośrodka wychowawczego na terenie województwa podlaskiego.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.